پيشرفته
 

موضوعات :

 • پژواک

 • کلمات کليدي :

 • مجمع جوانان عدالتخواه خراسان جنوبی

 • مطلب بعدي >   1916 تعداد بازديد
  (0 راي ) امتياز مطلب < مطلب قبلي
  راه شماره 4 : ده سال جلوتر از جامعه

  از خط مقدم

  به فرماندهان جبهه ی فرهنگی انقلاب اسلامی

   

  سلامٌ علیکم

  نمی دانم اشکالِ ارتباط مرکز فرماندهی با سنگرهای خط مقدم در چیست؟ آیا گیرنده های ما خراب است و پیامی را دریافت نمی کند؟ یا اینکه فرماندهان خواب هستند و پیامی نمی فرستند؟ ...

  از آنجا که می ترسم در حین ارتباط، دوباره خط روی خط شود و خطِ امام و رهبری با خطِ ستون های انقلاب! درهم بیامیزد، کروکی طراحی شده توسط  بچه های سنگر را ناچاراً جزیره جزیره بیان می کنم:

  1-     آن گِرایی که دیگر دوستان در چند شماره داده اند، کاملاً درست به نظر می رسد؛ حجم مطالب «راه» بالاست ، پراکندگی در موضوعات دیده می شود و طراحی رو به افول است.

  2-     به نظر می رسد اکثر دوستانی را که با شما در ارتباط هستند ، دارید تشویق می کنید که قلم به دست شوند و بنویسند. و باز هم به نظر می رسد سعی دارید عملیات از نقطه ی حضور خودتان پیش رود ، نه اینکه تمام عملیات جلو رود. و باز هم به نظر می رسد این تشویق ها ، آفتِ «فقط» نوشتن و «فقط» حرف زدن را به دنبال داشته باشد. اعتقادِ « بعد از بیان هر جمله یک آجر هم بالا بینداز » را عملی کنید.

  3-     علمای بزرگوار جبهه خود واقف هستند که جهت دهی به نیروها از اهمِّ واجبات است . سرازیر نمودن دریایی از اطلاعات و آگاهی دادن از انبوهی حوادث و مسایل پشت پرده، بدون مشخص کردن صراط ، سدّی را ماند که از شدت آبِ پشت آن، تاب نیاورده و بشکند. هم سد از بین رفته و هم آب به هدرفته و هم جان عده ای که مطمئن به سد بودند به خطر خواهد افتاد. پس « اهدنا الصراط المستقیم خواهشاً»

  4-     لطف بفرمایید، بنی صدر بازی در نیاورید! بیایید محورهای عملیاتی تهران و مشهد و قم و اصفهان، مصاحبه بگیرید که «آقا نشریه راه کمیاب است و ... »؛ هر چی ما داد می زنیم «برادر کسی جلد نشریه راه را هم نگاه نمی کند که هیچ ، کتب جبهه ی فرهنگی انقلاب اسلامی نیز ناشناخته است. اصلاً ببخشید! انقلاب اسلامی خوردنی است یا پوشیدنی؟» . فردا که آبادان و خرمشهر به محاصره درآمد و پول نشریه ها نرسید، نگی نگفتی.

  5-     زحمت می شود، یک تماس با حاج آقای جهانشاهی بگیرید ، به ایشان بفرمایید مسیر حرکتشان را تغییر داده، بیایند از سمت ما به تهران بروند. شاید بتوانیم روحیه ی عدالتخواهی جمعی از عدالتخواهان را بیدار کنیم تا ایشان را در این قیام همراهی نمایند. البته ایشان نیک می دانند که مدعیان برای اسطوره های شان فقط کف و صوت می زنند و لاغیر.

  6-     اگر عزت ا... را دیدید به او بگویید: «این فیلم های مستندی که امسال از آرشیو بیرون آورد و نمایش داد ، بهایش 19 سال از عمر من بود» نمی دانم اگر برای دریافت قسمتی از میراثم آن هم از آرشیو صدا و سیما، 19 سال بها می خواهد، برای ارثیه ای که در سازمان های امنیتی و اطلاعاتی محفوظ است ، چه بهایی باید بپردازم؟ و شاید هم بهتر باشد از دور رویش را ببوسم و ندیده برای 40 نسل بعد به ارث بگذارم.

  7-     دعاهای توسل مان کم شده است ؛ زیارت عاشوراها را گم کرده ایم؛ کسی از بچه ها دعای عهد را بلد نیست ...

  در کل ، حالمان خوب است. روحیه بچه ها بد نیست. ملالی نیست جز دوری شما.

  با تشکر

  یکی از سنگرهای پشت جبهه ی فرهنگی انقلاب اسلامی

  مجمع جوانان عدالتخواه خراسان جنوبی

  دسته بندي هاي برگزيده
  آرشيو راه