پيشرفته
 

موضوعات :


کلمات کليدي :


مطلب بعدي >   1671 تعداد بازديد
(0 راي ) امتياز مطلب < مطلب قبلي
راه شماره 6 : مهندسي فرهنگي يا ديکتاتوري دکوراتورها

کامنت‌ها

اشرفي نسب: خوش آمدي که خوشمان آمد از آمدنت!... البته مرده شور اين دير آمدنت را ببرد!

حامد: راه شهدا پاينده باد...

رسول: مجله فرهنگي تفريحي شده‌اید ديگر!

مهدي گورجي: خداوند شما وهمه نيروهاي انقلابي را حفظ بفرمايد.

رحمان: دست کاريکاتوريستتان درد نکند.چيز جالبي کشيده است.بسياري از ماها که ادعايمان می‌شود تابوت شهدا را تيرباران کرده و دفن می‌کنيم.

اِف: خيلي دير بدستمون ميرسه. بابا مشترك شديم كه مثلا زودتر ببينيمش!ولي بازهم همين جور چشم به راه تون هستيم. ولي بازهم خداقوتتون بده!

اين طرح جلد ديگه نوبره. می‌دونيد آقاي جليلي! اعصاب آدم رو با اين کار هنري کردنتان خرد می‌کنيد. اصلا اين قدر رو داريد که آدم می‌مونه به شما چي بگه!!!خوب برادر! استاد! اخوي! عزيز دل! حضرت والا چي می‌شه اگه يه مقدار هنري‌تر کار کنيد آدم وقتي نشريه رو می‌بينه فکر می‌کنه جلدش کنده شده!!!! با اين وجود باز هم دوستتان داريم و اميدمان به شماست

مهدي:1 هفته است توزيع محله شروع شده اما دکه محله ما در اقدسيه هنوز نياورده؟

عليرضا: مصاحبه با محمدرضا زائري خيلي جالب بود. ولي کيفيت چاپ مجله کماکان بد بود خواهشا يک اقدام موثري براي رفعش بکنيد

عشق فيلم: خواهشاً صفحات نقد و تحليل آثار سينمايي و تلويزيوني رو افزايش بديد، مخصوصاً با حضور آقاي فراستي. اگه می‌شه تحليل فيلم‌هاي به روز دنيا رو هم داشته بشيد ممنون می‌شم!

علي ميرکو: سلام خسته نباشيد حاجي جداَ از نشريه اين سري کيف کردم هم از لحاظ مطالب منسجم تر از قبل شده بود و هم از لحاظ کيفيت چاپ اما هنوز از لحاظ صفحه آرايي و گرافيک ضعيف است بابا يعني بين جماعت حزب اللهي يک گرافيست و طراح خوب پيدا نمی‌شود!!! همچنين در مورد طرح پيشنهادي نقشه جامع جبهه فرهنگي انقلاب اسلامی‌بايد عرض کنم که طرح بسيار جالبي است و شايد از مهمترين مشکلات ما بچه مذهبي‌ها همين جزيره‌ای کار کردنامون باشه که اصلاَ نميدانيم داخل شهرمان چند مرکز توضيع محصولات فرهنگي وجود دارد منتها کار بسيار مشکل و پيچيده‌ای است و نياز به يک همکاري همه جانبه در سراسر کشور می‌باشد

در ضمن در مورد پيشنهاد اين که راه با کاغذ گلاسه و به صورت رنگي چاپ شود نيز پيشنهاد جالبي است به شرط آن که همان مشکل طراحي حل شود. به اميد روزي که راه راهنمايمان شود.يا علي. التماس دعا

تندرو و بي کله: خيلي خوشحال می‌شوم که‌این کلمات من را چاپ کنيد تا من هم حس کنم در اين جامعه بازخورد دارم و شايد هم وجود. يک فعال سابق و غير فعال امروز. آقا‌اي ول کار کنيد براي اسلام

محمد محسني: شيراز راه پيدا نمي‌شه از‌هابيل ياد بگيريد!

شريعتي: سلام. نشريه داره ضعيف ميشه مواظب باشيد!شايد به خاطر دلسرد شدن...يادتون باشه مکلفيم به وظيفه...

ف.جعفرزاده: اولين روزي که شماره 5 به دستم رسيد تو ايستگاه اتوبوس سخت مشغول خوندنش شدم،يکي از دوستان کنارم نشست و پرسيد:چي ميخوني؟ من که غرق خوندن بودم،کوتاه جواب دادم:راه. پرسيد: حالا چرا آه ميکشي؟سوالم اينقدر دردناک بود؟نگاش کردم و جواب دادم:متوجه نشدي!گفتم: نشريه راه.

- حالا چي توش نوشته؟

-(اي بابا!)800تومان پول بي زبون بده، يکي بهت بدم و بخون ببين چي نوشته.

-عکس و زندگي بازيگري، فوتباليستي، خواننده‌ای،... نداره؟ حوادثي، جدولي...

-چيز ديگه‌ای تو اين دنيا نيست ازش خوشت بياد؟

- حالا کيا اين مجله رو ميخرن، ميخونن؟

- بيشتر بچه حزب اللهي‌ها اين مجله رو ميشناسن!(تف به ريا!يعني ماهم...

- آها...خداحافظ

زهرا برنا:آيا مسائل مربوط به زنان امروز يکي از مشکلات بزرگ فرهنگي ما نيست؟ انقلاب ما هيچ دستاورد، پيام و الگويي براي زنان ما نداشته که بشود در نشريه شما به آن پرداخت؟! آيا معماران اصلي و اوليه تفکر و فرهنگ هر جامعه، زنان آن جامعه نيستند؟ آيا زنان شايسته سرمايه‌گذاري فكري نيستند؟ آيا در نهايت زنان ما مادران و پرورش دهندگان نسل آينده نيستند؟ در صورت انحراف فكري مادران چقدر بايد كار بشود كه نسل فردا را به راه باز آورد و به آرمان‌هاي انقلاب دوباره متعهد و معتقد كرد؟ آيا اين شدني است اساساً؟آيا يكي از اصلي‌ترين محورهاي حملات زيركانه ضدانقلاب و غرب "زن" نيست؟ آيا امروز هزار و يک نوع انديشه التقاطي و يا غربي بر ذهن زنان ايراني ته نشست نشده؟ آيا نمود ظاهري گسترش سريع اين نوع تفكرات را در گوشه و خيابان نمي‌بينيد؟آيا تنها به يكي دو طنز( مبتذل) در نكوهش ورود دختران به دانشگاه و كمپين يك مليون امضاء (كه در شماره‌هاي قبلي‌ و نيز اين شماره چاپ شده بود) اكتفا می‌كنيد؟آيا برخورد دولتمردان و قانون گذاران صحيح است يا زده چشمش را هم كور كرده؟ آيا نقد و نظري بر اين اقدامات نداريد؟ چرا انتظار ما زنان از نشريه شما برآورده نمي‌شود؟!

مرضيه: عجب بردي کرديم ما! همان اوايل مشترک شديم و 7000تومان بيشتر نداديم. الان اشتراکتون شده 9600!

مجتبي: سلام

من از صنعتي اصفهانم. مطالب بايد متنوع‌تر باشد. حرفه‌ای‌تر هم قلم بزنيد. کي گفته فقط شهروند امروز بايد حرفه‌ای باشه. شما هم می‌توانيد.

سارا: تو رو خدااااااا يه فکري واسه چاپ و تايپ مجله بکنيد.

تو اين شماره 5 همه عددها اشتباه چاپ شده بود!

فاطمه.ف:يه چيزي هم من در ادامه کامنت زهرا برنا بگم: آيا می‌دانيد خيلي از دختران دانشجو يا طلبه مخاطب نشريه‌تان هستند؟!!

 

دسته بندي هاي برگزيده
آرشيو راه